Categories
Nieskategoryzowane

Lindy Hop z Rokasem i Rūtą 3 – 4 lutego

Rozkręć swoje lindy z Rokasem i Rūtą już w lutym.
Rokas & Rūta
W planach mamy warsztaty z Lindy Hop w dwóch grupach. A do tego wieczorne potańcówki i koncerty!

Instruktorzy

Rokas and Ruta lindy hopRūta i Rokas

Rūta i Rokas to pełni pasji lindyhoperzy z Wilna. Taneczne przygody Rūty zaczęły się od tańca towarzyskiego, później spędziła lata w społeczności Street Dance. Pięć lat temu odnalazła jazz i Lindy Hopa.
Rokas dołączył do tej samej grupy początkującej i od tego czasu trenują wspólnie tańce złotej ery swingu – od Balboa po stepowanie, a także uczą w Lindyhop.lt Club i wyjeżdżają na międzynarodowe swingowe festiwale.
Poza miłością do Lindy Hopa oboje uwielbiają Shaga (Rūta reprezentuje Collegiate Shaga, a Rokas St. Louis Shaga)
Rūta uwielbia społeczny aspekt tańca i najwięcej satysfakcji przynosi jej świetne połączenie z partnerem.
Rokas spędza czas odkrywając historię tańca jazzowgo i lokalnie szerzy kulturę jazzu podczas pokazów i będąc DJem.

Harmonogram

Sobota 3 lutego:
Grupa Intermediate 10:00 – 12:00
Grupa Intermediate – Advanced: 12:30 – 14:30
Niedziela 4 lutego:
Grupa Intermediate 11:00 – 13:00
Grupa Intermediate – Advanced: 13:30 – 15:30

Zajęcia

Zajęcia odbywają się na dwóch grupach zaawansowania. Minimalny poziom aby uczestniczyć w zajęciach grupy Intermediate to 1 rok tańca. Minimalny poziom aby uczestniczyć w zajęciach grupy Intermediate – Advanced to 2 lata nauki tańca.

Lokalizacje

Potańcówka w piątek: wkrótce ogłosimy
Miejsce zajęć w sobotę i w niedzielę: wkrótce ogłosimy
Potańcówka w sobotę: wkrótce ogłosimy

Cennik

Koszt zajęć: 100 pln w tym zajęcia oraz wejściówka na piątkową oraz sobotnią potańcówkę.

Rejestracja

Warsztaty odwołano.

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Lindy Hop z z Rokasem i Rūtą”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 3 – 4.02.2018r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!