WARSZTATY

Zajęcia regularne to dla Ciebie za mało?
Przygotowaliśmy na tę okazję coś specjalnego :)

Taniec swingowy w parach
warsztaty od podstaw

24-25.02.2024


Oderwij się od swojej codzienności i ciesz radością z tańca. Weekendowe zajęcia dla początkujących to aż 5 godzin tańca rozłożone na 2 dni. Dołącz do nas i poczu swinga!

Dzięki tańcom swingowym odkryjesz nową pasję i dołączysz do świetnej społeczności swingowej. Zajęcia, koncerty, potańcówki i festiwale muzyczne – to wszystko czeka na Ciebie 🎷 🎺 🎻

• Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego.

• Polecamy wyposażenie się w butelkę wody i uśmiech :)

• Nie zapomnij o butach na zmianę (na przykład trampki sprawdzą się idealnie).

Przekonaj się, jak tańce swingowe zmienią Twoje życie 😊!

Zajęcia skierowane do osób, które wcześniej nie uczyły się Lindy Hopa czy Charlestona lub pragną powtórzyć podstawy, by poczuć się pewniej na parkiecie. A jeśli po prostu jesteście ciekawi jak wyglądają tańce lat prohibicji, to jest to dobra okazja, aby łyknąć klimatów retro.


Na zajęciach zmieniamy się w parach, jednak dbamy o to, żeby zachować proporcje wśród osób prowadzących i podążających - osoby zgłaszające się solo będą przyjęte tylko pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji w grupie. Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń mają więc pary, także namawiajcie znajomych aby rejestrowali się z Wami!

Instruktorzy

Genia Tsvietkova i Jacek Wróbel

Cennik

160 PLN za 5 godzin zajęć

Harmonogram

sobota 11:00 - 14:00

niedziela 11:00 - 13:00

miejsce: Dancebook Academy, 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 76, sala loft


 


Ucieleśnienie - warsztaty z elementami terapii 

tańcem i ruchem 

02-03.03.2024


Od samego początku uczymy się poprzez ciało. Najpierw bierzemy oddech, który jest naszym pierwotnym doświadczaniem świata. Następnie odkrywamy, że mamy tułów, głowę, kończyny, które mogą poruszać się w określony sposób. Dopiero potem przychodzą słowa.

W procesie naszego dorastania powinniśmy mieć możliwość w pełni wyrażać siebie poprzez nasze ciała. Niestety tak nie jest. Wystarczy wyobrazić sobie dzieci siedzące sztywno w ławkach przez 8 godzin dziennie. Brak swobody ruchowej wpływa na nasz umysł, emocje, procesy myślowe.

Terapia tańcem i ruchem daje możliwość naszej psychice przeniknąć do ruchu, lepiej poczuć się we własnym ciele i w efekcie poznać samych siebie.

Na warsztatach ucieleśniania z elementami terapii tańcem i ruchem będziemy wspólnie budzić naszą wrażliwość ruchową. Przez 5 godzin zajęć zajmiemy się rozwijaniem swobody bycia we własnym ciele i ożywianiem naszej ekspresji. W bezpiecznej przestrzeni będziemy razem odkrywać, że każdy ruch jest dobry.

- Dla kogo są warsztaty? Dla każdego, kto chce się poczuć lepiej we własnym ciele!

- Czy muszę umieć tańczyć? Absolutnie nie :) zapraszamy każdego bez względu na doświadczenie taneczne.

- Co będzie potrzebne? Wygodne ubrania, bluza, ciepłe skarpetki. Możemy poruszać się po podłodze, więc mimo że podłoga będzie czysta, to zabierzcie takie ciuchy, które nadadzą się do tego rodzaju aktywności.

Instruktorzy

Patrycja Wszeborowska

Cennik

190 zł za 5h zajęć

Harmonogram

Sobota 12:00- 15:00

Niedziela 12:00 - 14:00


Solo Authentic Jazz od podstaw

zapisy wkrótce!


Spotkaj nowych znajomych, daj się porwać niesamowitej muzyce. Znajdź swój wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu i baw się razem z nami! 🤩

Wejdź na parkiet pełen pasjonatów tańców swingowych! ✨

Zapraszamy do udziału w intensywnych weekendowych warsztatach z energicznego tańca swingowego - Solo Authentic Jazz. W planie 3 godziny zajęć rozłożonych na sobotę i niedzielę (20 i 21 stycznia). 

Zajęcia poprowadzą dla Was nasi instruktorzy - Kinga i Kuba Suchorab 🙂

🕺💃 O tańcu:

Ekspresyjny taniec solo, który opiera się na improwizacji i zabawie rytmem. Na zajęciach poznasz podstawowe kroki rodem z Harlemu lat 30., oraz nauczysz się kreować własny taniec improwizując do swingowych utworów.

Dziś tańczony jest na całym świecie a jego duszą są potańcówki i festiwale. W Warszawie mamy to szczęście, że okazji do tańca nie brakuje - przekonaj się sam(a)!

Instruktorzy

Kinga i Kuba Suchorab

Cennik

100 zł za 3h zajęć

Harmonogram

Sobota 13:30 - 15:00

Niedziela 13:30 - 15:00