WARSZTATY

Zajęcia regularne to dla Ciebie za mało?
Przygotowaliśmy na tę okazję coś specjalnego :)

Taniec swingowy w parach
warsztaty od podstaw

1-2.04.2023


Oderwij się od swojej codzienności i ciesz radością z tańca. Weekendowe zajęcia dla początkujących to aż 5 godzin tańca rozłożone na 2 dni. Dołącz do nas i poczu swinga!

Dzięki tańcom swingowym odkryjesz nową pasję i dołączysz do świetnej społeczności swingowej. Zajęcia, koncerty, potańcówki i festiwale muzyczne – to wszystko czeka na Ciebie 🎷 🎺 🎻

• Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego.

• Polecamy wyposażenie się w butelkę wody i uśmiech :)

• Nie zapomnij o butach na zmianę (na przykład trampki sprawdzą się idealnie).

Przekonaj się, jak tańce swingowe zmienią Twoje życie 😊!

Zajęcia skierowane do osób, które wcześniej nie uczyły się Lindy Hopa czy Charlestona lub pragną powtórzyć podstawy, by poczuć się pewniej na parkiecie. A jeśli po prostu jesteście ciekawi jak wyglądają tańce lat prohibicji, to jest to dobra okazja, aby łyknąć klimatów retro.


Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń mają pary, więc namawiajcie znajomych aby rejestrowali się z Wami. Osoby zgłaszające się solo będą przyjęte tylko pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji w grupie.

Instruktorzy

Kuba i Patrycja

Cennik

140 PLN za 5 godzin zajęć

Harmonogram

sobota 11:00 - 14:00

niedziela 12:00 - 14:00

Dancebook Academy, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76, sala Loft

Solo Authentic Jazz

warsztaty od podstaw

1-2.04.2023


Spotkaj nowych znajomych, daj się porwać niesamowitej muzyce. Znajdź swój wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu i baw się razem z nami! 🤩 Wejdź na parkiet pełen pasjonatów tańców swingowych! ✨

Zapraszamy do udziału w intensywnych weekendowych warsztatach z energicznego tańca swingowego - Solo Authentic Jazz. W planie 3 godziny zajęć rozłożonych na sobotę i niedzielę 5 i 6 listopada.

🕺💃 O tańcu:

Ekspresyjny taniec solo, który opiera się na improwizacji i zabawie rytmem. Na zajęciach poznasz podstawowe kroki rodem z Harlemu lat 30., oraz nauczysz się kreować własny taniec improwizując do swingowych utworów.

Dziś tańczony jest na całym świecie a jego duszą są potańcówki i festiwale. W Warszawie mamy to szczęście, że okazji do tańca nie brakuje - przekonaj się sam(a)!

⏰ Kiedy? 1 - 2 kwietnia 2023

sobota 14:30 - 16:00

niedziela: 14:30 - 16:00

📌 Gdzie? Dancebook Academy, Aleja Prymasa Tysiąclecia 76

💸 Cena: 90zł za osobę

😎 Dla kogo?

Zajęcia skierowane do osób, które wcześniej nie uczyły się Solo Authentic Jazzu ani innych tańców wingowych, lub pragną powtórzyć podstawy, by poczuć się pewniej na parkiecie.

Polecamy wyposażenie się w butelkę wody, wygodne buty z płaską podeszwą (na przykład trampki) i uśmiech 🙂

Instruktorzy

Piotr Kwast

Cennik

90 zł 

Harmonogram

👉 Sobota 14:30 - 16:00

👉 Niedziela 14:30 - 16:00

Warsaw Calling!

Warsztaty z Authentic Jazzu z Alberto Meucci

14-15 stycznia 2023


Zapraszamy Was na styczniowe warsztaty Solo Authentic Jazz z naszym solko wymiataczem - Alberto Meucci 🔥🔥🔥 Alberto jest mega utalentowanym tancerzem, który podbija międzynarodowe parkiety i błyszczy w konkursach w całej Europie - a my mamy to szczęście, że jest u nas z Warszawie i możemy się od niego uczyć ;)

✨ O warsztatach:

👉 Warsaw Authentic Pass: Spraw sobie taneczne wejście w Nowy Rok! 🎉 Zapraszamy Cię na weekend pełen rytmów i eksploracji ruchu. Alberto podzieli się z Wami swoim podejściem do klasycznych jazz stepów oraz ulubionymi ćwiczeniami, które pomogą Ci wejść na wyższy taneczny level 😎 Pochylimy się również nad aspektem muzykalności i struktury utworów aby miała ona swoje odzwierciedlenie w Twoim tańcu. Poziomy: open (1-2) lata tańca, advanced 3+ lata tańca

👉 ShimSham Pass: Warsztaty z najbardziej znanej choreografii Authentic Jazz, której nasza szkoła zawdzięcza swoją nazwę - tak tak, chodzi o ShimShama! 🔥 ShimSham to must have każdego lindy hoppera - jeśli jeszcze nie znasz tej choregorafii, wpadaj się jej nauczyć, jeśli już ją umiesz - Alberto podzieli się z Tobą różnymi wariacjami kroków oraz wiedzą na temat korzeni naszej ulubionej rutynki <3 

Instruktorzy

Alberto Meucci

Cennik

👉 ShimSham Pass: 90 zł za 2,5 h zajęć

👉 Authentic Warsaw Pass: 120 zł za 3h zajęć 

Harmonogram

👉 Sobota

- 11:00 - 13:30 - ShimSham Pass

- 14:00 - 15: 30 - Authentic Warsaw Pass OPEN

- 15:30 - 17:00 - Authentic Warsaw Pass ADVANCED

👉 Niedziela

- 14:00 - 15: 30 - Authentic Warsaw Pass OPEN

- 15:30 - 17:00 - Authentic Warsaw Pass ADVANCED

Retro Weekend Festival 

9-12 marca 2023


Już w marcu Warszawa ponownie zamieni się w stolicę swingu! W dniach 9-12 marca zapraszamy Was na prawdziwą taneczną ucztę – przygotujcie się na inspirujące zajęcia z najlepszymi instruktorami, niezapomniane imprezy do rana wypełnione grubym swingiem, konkursy, pokazy oraz masę wspomnień, które wspólnie stworzymy <3 Retro Weekendowe imprezy to już legenda - tym razem chcemy sprawić, żeby były jeszcze lepsze - wracamy ze zdwojoną siłą muzyki na żywo! Nie chcesz tego przegapić - przeżyj Retro Weekend razem z nami!

Instruktorzy

Międzynarodowe grono instruktorskie

Cennik

Od 550 zł

Harmonogram

Dostępny na stronie