WARSZTATY

Zajęcia regularne to dla Ciebie za mało?
Przygotowaliśmy na tę okazję coś specjalnego :)

Taniec swingowy w parach
warsztaty od podstaw

23-24 września 2023


Oderwij się od swojej codzienności i ciesz radością z tańca. Weekendowe zajęcia dla początkujących to aż 5 godzin tańca rozłożone na 2 dni. Dołącz do nas i poczu swinga!

Dzięki tańcom swingowym odkryjesz nową pasję i dołączysz do świetnej społeczności swingowej. Zajęcia, koncerty, potańcówki i festiwale muzyczne – to wszystko czeka na Ciebie 🎷 🎺 🎻

• Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia tanecznego.

• Polecamy wyposażenie się w butelkę wody i uśmiech :)

• Nie zapomnij o butach na zmianę (na przykład trampki sprawdzą się idealnie).

Przekonaj się, jak tańce swingowe zmienią Twoje życie 😊!

Zajęcia skierowane do osób, które wcześniej nie uczyły się Lindy Hopa czy Charlestona lub pragną powtórzyć podstawy, by poczuć się pewniej na parkiecie. A jeśli po prostu jesteście ciekawi jak wyglądają tańce lat prohibicji, to jest to dobra okazja, aby łyknąć klimatów retro.


Na zajęciach zmieniamy się w parach, jednak dbamy o to, żeby zachować proporcje wśród osób prowadzących i podążających - osoby zgłaszające się solo będą przyjęte tylko pod warunkiem zachowania odpowiednich proporcji w grupie. Pierwszeństwo w przyjmowaniu zgłoszeń mają więc pary, także namawiajcie znajomych aby rejestrowali się z Wami!

Instruktorzy

Ola Szatkowska i Dorota Bryndza 

Cennik

160 PLN za 5 godzin zajęć

Harmonogram

sobota 10:00 - 13:00

niedziela 11:00 - 13:00

 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie,

ul. Grójecka 93, aula 


Solo Authentic Jazz od podstaw

23-24 września 2023


Spotkaj nowych znajomych, daj się porwać niesamowitej muzyce. Znajdź swój wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu i baw się razem z nami! 🤩

Wejdź na parkiet pełen pasjonatów tańców swingowych! ✨

Zapraszamy do udziału w intensywnych weekendowych warsztatach z energicznego tańca swingowego - Solo Authentic Jazz. W planie 3 godziny zajęć rozłożonych na sobotę i niedzielę (23-23 września). 

Zajęcia poprowadzi dla Was nasza instruktorka - Ola Szatkowska 🙂

🕺💃 O tańcu:

Ekspresyjny taniec solo, który opiera się na improwizacji i zabawie rytmem. Na zajęciach poznasz podstawowe kroki rodem z Harlemu lat 30., oraz nauczysz się kreować własny taniec improwizując do swingowych utworów.

Dziś tańczony jest na całym świecie a jego duszą są potańcówki i festiwale. W Warszawie mamy to szczęście, że okazji do tańca nie brakuje - przekonaj się sam(a)!

Instruktorzy

Ola Szatkowska

Cennik

100 zł za 3h zajęć

Harmonogram

sobota i niedziela 13:30 - 15:00 

 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie,

ul. Grójecka 93, aula 


The Lindy Upgrade

16-17.09.2023


Zapraszamy na drugą edycję Upgrade'a! 🕺💃

Czas wbić kolejny poziom w świecie Lindy Hopa! 🎮🎮🎮 Jeśli niedawno zaczął_ś tańczyć w ciągu ostatnich dwóch lat i odczuwasz pragnienie ciągłego doskonalenia nowych kroków i odkrywanie nowych, inspirujących ruchów, to te warsztaty zostały stworzone z myślą dla Ciebie! 😎 Będzie to też świetna okazja na odkurzenie tanecznych skillsów po wakacjach i przygotowanie się na nowy sezon 😉

❓ Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Zajęcia regularne są super ważne, ponieważ to właśnie na nich budujesz fundamenty swojego tańca. Warsztaty z kolei, to świetna okazja na poszerzenie swoich tanecznych horyzontów, nauczenie się czegoś ekstra, czy po prostu kilka dodatkowych godzin tańca pod okiem doświadczonych instruktorów.

👉 Dla kogo są przeznaczone warsztaty The Lindy Upgrade?

Oczywiście zapraszamy na parkiet wszystkich tańczących 😉 Ale nie ukrywamy, że te warsztaty organizujemy z myślą o osobach, które rozpoczęły tańczyć Lindy w ciągu ostatnich dwóch lat. Podczas tej edycji możesz wybrać zajęcia z Lindy Hop, Solo Authentic Jazzu lub połączyć oba pakiety i zapisać się na Lindy i Solko (oczywiście polecamy tę opcję!). Zajęcia Solo Authentic Jazz prowadzone będą na poziomie open, a Lindy Hop na dwóch poziomach:

- stage one - grupa dla Ciebie, jeśli zacząłeś tańczyć nie wcześniej niż styczeń 2023

- next level - pierwsze kroki masz już za sobą, tańczysz Lindy około roku, dwóch, a jeśli uczysz się w ShimShamie, to ukończył_ś już minimum kurs Lindy Hop Fundamentals 2

😎 Co znajduje się w planie?

Przygotowaliśmy dla Was intensywny, pełen tańca weekend! 😉 Co mamy w planach:

🔥 w sumie 5 godzin warsztatów z Lindy Hop (2,5 godziny w sobotę i 2,5 godziny w niedzielę) - pełne bogactwo materiału do wykorzystania na parkiecie.

🔥 3 godziny warsztatów z Solo Authentic Jazz - czyli 120 minut poświęconych na doskonalenie własnego tańca.

Tym razem możesz wybrać, czy zapisujesz się na zajęcia Solo Jazz, Lindy Hop czy może chcesz sprawić sobie opcje warsztatową zapewniająca najszybszy rozwój, czyli taneczne combo Solo oraz Lindy 😉 W przypadku tej ostatniej opcji dostaniesz zniżkę na oba kursy.

Instruktorzy

Ola Szatkowska

Michał Grzywa

Alberto Meucci

Dorota Bryndza

Genia Tsvietkova

Cennik

Lindy Hop Pass: 180 zł

Solo Authentic Jazz Pass: 100 zł

Lindy + Solo: 250 zł

Harmonogram

Sobota:

11:00 - 12:15 - Lindy Hop

12:30 - 13:45 - Lindy Hop

15:00 - 16:30 - Solo Authentic Jazz

Niedziela:

11:00 - 12:15 - Lindy Hop

12:30 - 13:45 - Lindy Hop

15:00 - 16:30 - Solo Authentic Jazz

Lokalizacja: Dancebook Academy ul. Usypiskowa 2


Flower Power

16-17.09.2023


Zapraszamy na warsztaty z Weroniką i Michałem Kwiatkowskimi - czyli naszymi Kwiatkami 🌸

Już tradycyjnie przygotujemy dla Was 3 bloki tematyczne:

👉 blok techniczny "Szlifujemy Swingouty!"

👉 fensi-szmensi"

Stali uczestnicy cyklu już wiedzą w czym rzecz, jeśli jednak będzie to Twój debiut u Kwiatków, miej świadomość, że będzie merytorycznie, treningowo i lekko sarkastycznie 😉

Rozpoczniemy blokiem technicznym obfitującym w ćwiczenia, pracę nad własnym ciałem i połączeniem (tym razem lecimy z klasykiem - czyli będziemy pracować nad jakością Waszych swingoutów), by następnie zająć się przejściami zakwitającymi bogatą różnorodnością wariacji z gatunku "fensi szmensi".

Drugiego dnia warsztatów zaniechamy lotów i zapoznamy się bliżej z przyziemnymi floorialsami, czyli "nie-akrobacjami".

❓Dla kogo?

Wszystkie warsztaty są przeznaczone dla osób, które tańczą już od conajmniej dwóch lat. Żebyś mógł_a jak najwięcej wyciągnąć z zajęć, dobrze żebyś czuł_a się komfortowo we wszystkich podstawowych figurach.


Instruktorzy

Michał i Weronika Kwiatkowscy

Cennik

👉 1 blok 80 zł

👉 2 bloki 140 zł

Harmonogram

 sobota 16.09:

10:00 - 12:00 - blok techniczny

12:30 - 14:30 - fensi szmensi

Lokalizacja: Aula w XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie, ul. Grójecka 93