Categories
Zajęcia

Audition do grup LH3, LH4, LH Lifelong Learning 2019/2020!

Uwaga, uwaga – wracamy do Audition ☺!

Panie i Panowie, Leaderzy i Followerki,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami szczegółowymi informacjami na temat tego, w jaki sposób będziemy przyjmowali zgłoszenia na zajęcia w parach w sezonie 2019/2020.

Wiemy, że STRASZNE AUDITION jest procesem bardzo nielubianym przez większość tancerzy. Niemniej jednak, uważamy, że jest ono bardzo przydatne zarówno dla instruktorów jak i późniejszych uczestników zajęć poszczególnych grup. W związku z tym chcielibyśmy Wam troszkę ten temat przybliżyć.

Czym jest AUDITION i po co je w ogóle robić?

Dla tych, którzy nie wiedzą – Audition – to ni mniej, ni więcej jak przesłuchanie do grup. Ma na celu ocenę poziomu danego tancerza oraz przyporządkowanie go do najodpowiedniejszej dla niego grupy. 

Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia dalszej nauki. Każdy z nas chyba trafił do grupy, w której się nudził bądź nie był w stanie nadążyć za nowym materiałem. W obu przypadkach nie jest to komfortowa sytuacja ani dla tancerzy ani instruktora, a w efekcie wszyscy uczą się wolniej.

Proste prawda ☺?

Do jakich grup będziemy stosować Audition i dlaczego?

Audition będziemy stosować dla wszystkich, którzy chcą zapisać się na poziom wyższy niż LH2, czyli: LH3, LH4 oraz Life Long Learning. 

W związku z rozrostem sceny tanecznej w Warszawie (co generalnie jest super ☺) nie każdy, kto tańczy np. 3 lata ma faktycznie tyle samo przetańczonych na parkiecie godzin. W związku z powyższym, wszystkim nam coraz trudniej jest określić nasz poziom w stosunku do kolegów/koleżanek, z którymi zaczynaliśmy przygodę w LH1. Stąd potrzeba Audition ☺

Co powinieniem wiedzieć o sposobie oceny w trakcie Audition?

W trakcie audition nie sprawdzamy liczby znanych Wam figur czy przejść. Nie będziecie oceniani w “optymalnym” ustawieniu z wymarzoną followerką lub leaderem. Pamiętajcie, że Audition to NIE SĄ zawody.

W trakcie audition będziemy za to oceniać przede wszystkim tzw. warsztat taneczny oraz tempo Waszego przyswajania. Na zajęcia nie przychodzicie przecież po to, żeby pokazać co umiecie, a żeby nauczyć się nowych rzeczy 🙂 

Jeżeli chcecie zrobić samoocenę przed przesłuchaniem, to zachęcamy do zapoznania się z opisami grup na naszej stronie.

Jak zarejestrować się na zajęcia w grupie, do której jest audition i co jeżeli nie dostanę się do wybranej grupy?

Cały proces wygląda następująco:

 • Rejestruję się do wybranej grupy,
 • Otrzymuję potwierdzenie rejestracji, dane do wpłaty oraz terminy audition,
 • Opłacam zajęcia za pierwszy trymestr i przychodzę z potwierdzeniem wpłaty na wybrany termin audition. W rezultacie audition:
  • Potwierdzony jest mój udział w wybranych przeze mnie zajęciach (KONIEC PROCESU);  rezerwuję sobie czas na wszystkie zajęcia w trymestrze w wybranej grupie ☺
  • Instruktor proponuje mi inną grupę. W tym wypadku także mam dwie opcje:
   • Akceptuję propozycję instruktora (KONIEC PROCESU ☺!)
   • Nie akceptuję propozycji i rezygnuję z zajęć – w tym przypadku w przeciągu 7 dni zwracamy Ci 100% wpłaty na konto.

Co, jeżeli nie pojawię się na audition?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z Michałem (michal@shimsham.pl) 😉 Z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie. 

Co, gdzie i kiedy:

Audition na zajęcia na poziomie LH3, LH4 i Life Long Learning będą odbywać się w naszej praskiej lokalizacji – 76 LO (ul. Kowelska 1).

Audition odbędzie się w następujących terminach:

 • 09.09 (poniedziałek) – 19.00 – 21.00
 • 16.09 (poniedziałek) – 19.00 – 21.00
 • 23.09 (poniedziałek) – 19.00 – 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.