Categories
Warsztaty

Wspomnienia Retro Ladies

Drodzy! Nasze weekendowe święto kobiet minęło w mgnieniu oka! Czas na podsumowanie!
Było tak jak się spodziewaliśmy, nadzwyczaj cudownie! Tyle się działo! Sale warsztatowe przepełniały energia i śmiech, a impreza skończyła się tuż przed świtem! W przeciągu 6,5h warsztatów uczestniczki pogłębiły samoświadomość, nauczyły się wyrażać poprzez ruch swoją osobowość, przyswoiły potężną dawkę kroków jazzowych i odkryły ich kobiecą stronę, a także poznały ciekawą formę pracy nad ciałem, otwierając się tym samym na nowe możliwości i zostały zaznajomione z tajnikami odgrywania roli performera, po czym zawładnęły parkietem!
Drogie uczestniczki, dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie. Uwielbiamy każdy moment z Wami spędzony! Drodzy prowadzący, Ania, Piotr, Anna, Betty Q, Samanta, dziękujemy za współtworzenie tego wydarzenia! Byliście cudowni, z Waszą pomocą rozkwitło wiele kobiecych serc!
W odpowiedzi na rosnącą liczbę pytań, informujemy, że wciąż możecie dołączyć do naszych regularnych zajęć solowych (Authentic Jazz/Charleston) prowadzonych na dwóch poziomach zaawansowania, w każdą środę o 19 i 20:30, pod czujnym okiem instruktorskim Martyny i Ani. Zainteresowanym większą dawką Burleski, donosimy, że Betty również otwiera grupy zajęciowe i trzyma tam dla Was miejsca. Z kolei Państwo Makowieccy zapraszają na swoją gimnastykę w każdą sobotę na godzinę 9 rano.
Szczegóły na podanych niżej stronach internetowych.
Shim Sham Lindy Hop Warszawa
Betty Q
Mamy nadzieje zobaczyć Was wkrótce! Dobrego tygodnia i niech moc będzie z Wami!