Categories
Nieskategoryzowane

Warsztaty ze stepowania

Zapraszamy serdecznie wszystkich tancerzy, którzy chcą urozmaicić swój taniec popisami stepowania. 
W dniach 28 – 29 listopada organizujemy dla Was warsztaty pt. Listopadowe Stepowanie. Warsztaty odbędą się na dwóch poziomach: „zupełnie nigdy nie stepowałem” i „już miałem jakieś jedne zajęcia” 🙂

Instruktorzy

Urszula Mucha

2015-10-07_13.46.46
Oficjalnie pedagog i dyplomowany instruktor tańca. Nieoficjalnie uśmiechnięta pasjonatka przekazywania wiedzy. Lubi ludzi, żartować, dużo gadać i… hałasować. Stepowaniem zainteresowała się 13 lat temu, po nieudanej próbie znalezienia partnera tanecznego. Próby te podejmuje cyklicznie co pewien czas, jednak wciąż wraca do stepu. Lubi eksperymenty. Między innymi samodzielnie modyfikowała metodykę nauczania tańca, w tym stepu, na potrzeby młodzieży niewidomej i realizowała je w praktyce. Tanecznie i trenersko związana również z boogie woogie i rock’n roll’em.

Dariusz Dudzik

10494313_814986338592321_6262472217426872139_o
Dariusz Dudzik, człowiek wielu pasji. Niedoszły informatyk, aktor, tancerz, podróżnik. Zakochany w sztukach walki i stepowaniu. Nie lubi mówić o sobie, bo bywa wtedy nieskromny, dlatego zawsze odsyła do swojego fan-pejdża (facebook.com/dudzikdariusz) Emotikon wink.
Tap-dance jest jego ulubioną formą tańca – stepuje od 19stego roku życia, jeszcze wtedy na bosaka. Do dnia dzisiejszego (już w butach do stepowania) uczył się pod okiem wybitnych tancerzy zarówno z Polski jak i zagranicy. M.in. J.Wester,J.Nowakowska,J. Hilberman,G. Alonso,S.Weber.
Członek zespołu Zaklepotani, z którymi występował w półfinale „Mam Talent” oraz podczas „Tap Tonight” w Brukseli. Złożyciel i lider grupu stepującej Zdrowo_Stuknięci oraz WROCŁAWSKIEJ STEPOWNI, pierwszej szkoły stepowania we Wrocławiu.

Koszt

90 pln za 6 godziny zajęć
Dane do przelewu uczestnicy otrzymują po potwierdzeniu rejestracji przez Organizatora.

Harmonogram zajęć

28 listopada
10:00 – 13:00 Zajęcia
29 listopada
10:00 – 13:00 Zajęcia

Miejsce

Grupa „Step 1 = w życiu nie stepowałem”
Sobota Sala pod Okiem, Ośrodel Kultury Ochoty, Grójecka 75
Niedziela Sala widowiskowa , Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21
Grupa „Step 2 = już byłem kiedyś na zajęciach ze stepowania”
Zespół Szkół Specjalnych (ZSS) nr. 63, ul. Elektoralna 12/14 (sala na 1 piętrze)

Rejestracja

Rejestrujemy się solo! 🙂
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Regulamin

REGULAMIN WARSZTATÓW
Warsztaty Listopadowe Stepowanie

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Listopadowe Stepowanie”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 28 i 29 listopada 2015r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.