Categories
Warsztaty

Warsztaty Boogie Woogie

Za oknem szaro i deszczowo, a w sercach jesienna melancholia? Nic podobnego!
No, na pogodę w makroskali nic nie poradzimy, ale obiecujemy ze parkiet rozgrzeje wysiłek i entuzjazm tancerzy Boogie.
Boogie
Serdecznie zapraszamy na późnolistopadowe warsztaty Boogie Woogie!
Na parkiecie zobaczymy się 26-27 listopada.

Instruktorzy

14445507_1262400480457808_1461380798_n
Kasia Choma

Swoją taneczną przygodę zaczęła w wieku 10 lat. Od początku jej serce należało do Boogie Woogie, któremu dzisiaj zawdzięcza wielokrotne tytuły wicemistrza, mistrza Polski oraz wysokie lokaty w Pucharze Polski. Rozwijała się także w innych technikach tanecznych m.in. modern jazzie. Kasia jest energiczną, pozytywnie zakręconą dziewczyną, która zaraża dobrą energią każdą napotkaną osobę.

14438913_1197748420297604_1779103167_oRobert Torbiczuk

Pierwszą swingową miłość poznał 5 lat temu. Boogie Woogie, bo o niej mowa, zmieniła jego życie. Dynamiczne fortepianowe kawałki dawały mu energię do ciężkiej pracy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Robert był wielokrotnym finalistą Mistrzostw i Pucharu Polski w Boogie Woogie, brał także udział w Pucharze Świata. Na jednych z licznych warsztatów poznał Lindy Hopa i to temu stylowi oddał się całkowicie. Robert w tańcu wyznaje zasadę: „sukces to w 1% talent, a w 99% ciężka praca”.

Boogie Woogie

Boogie Woogie to jeden z najbardziej dynamicznych tańców swingowych, tańczony zwyczajowo do żywych odmian rockandroll’a. Jako styl muzyczny boogie woogie pojawił się pod koniec lat trzydziestych XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Przez scenę taneczną idzie za ręce z Lindy Hopem i Rock’n’roll’em, różniąc się jednak nieco od obu swoich braci (np. w pulsie, czy wprowadzanej akrobatyce).

Poziom

Zajęcia od podstaw – zapraszamy wszystkich chętnych.

Harmonogram

26 listopada
10:00 – 13:00 zajęcia
21:00 Potańcówka u Pana Gatsbiego
27 listopada
11:00 – 13:00 zajęcia

Miejsce

Gimnazjum 37 ul Niska 5, sala gimnastyczna

Potańcówka

W ten weekend klimat warszawskiego swingu kondensuje się i ucieleśnia w Monta Bistro & Bar – dogodnej nadwiślańskiej lokalizacji! Powrócimy do klimatu lat 20. i do czasów prohibicji.
Od godziny 21 będziemy rozgrzewać parkiet! Lindy Hop? Boogie Woogie? Balboa? Shag? To tu 🙂
Zapraszamy wszystkich na potańcówkę retro z muzyką na żywo. Do tańca zagra nam znany z warszawskich potańcówek Happy Jazz Band!
Nie znasz tańców swingowych? Nie ma problemu! Pan Gatsby zaprasza na lekcję wprowadzającą do Lindy Hopa, która odbędzie się po pierwszym secie zespołu 🙂
Wstęp: 10 zł
Uczestnicy warsztatów klasycznie za darmo
Styl retro mile widziany!
Widzimy się w Monta Bistro & Bar – ul. Zaruskiego 12

Cennik

Cena: 100 pln
Cena zawiera wszystkie atrakcje: warsztaty taneczne i wejście na potańcówkę. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja

Rejestracja zakończona ale zapraszamy na wieczorną potańcówkę.

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Boogie Woogie”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 26 – 27.11.2016r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!