Categories
Nieskategoryzowane

Warsztaty Authentic Jazz

Chcesz nauczyć się tańczyć charlestona i inne kroki jazzowe? Nie masz nikogo do pary? Zatem to idealne warsztaty dla Ciebie 🙂

FB_18_pazdziernika
W sobotę 18 października zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych miłośników Authentic Jazz i Charlestona Solo na warsztaty! Podczas 4-godzinnych zajęć będziecie mieli szansę poznać nowe kroki, lepiej poznać możliwości swojego ciała i wzbogacić się o dodatkowe umiejętności interpretowania muzyki. Zajęcia te będą zarówno doskonałym rozwiązaniem dla
osób nie posiadających pary do tańca, jak i dla tych, którzy chcą lepiej zapanować nad swoim ciałem i potem wdrożyć to, czego się nauczyli w taniec w parze.

O nauczycielach

weronika

Weronika Kowalska

Mała, zwinna wielokrotna mistrzyni Polski boogie woogie. Jej krótkie nózki i zwinne stópki wywijają na parkiecie elementy, których pozazdrościłby nawet sam Fred Astair. Pomimo tego, iż jest wychowawcą potrafi sprawić aby w jej wykonaniu nauka tańca był przyjemna zarówno dla niej, jak i dla uczniów. Zgłębia techniki authentic jazz, lindy hop oraz balboa i nie boi się łączyć i mieszczać ich w nowe wspaniałe smaki.
ania

Anna Długosz

Ania jest osobą, której trudno nie zauważyć. Niezmiennie roześmiana i zachwycona światem, wydaje się być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Tańczy od zawsze, nieustannie i wszystko, bo słysząc muzykę nie może usiedzieć w miejscu. Od dwóch lat aktywnie uczestniczy w rozwoju sceny swingowej w Polsce, zwłaszcza w swoim rodzinnym mieście – Krakowie. Na parkiecie wciela się w role zarówno Followerki, jak i Leadera, jednak na co dzień wywija głównie Solo. W tańcu najważniejsze są dla niej: muzykalność i dobra zabawa. Dziś, jako instruktor, choreograf i wciąż pilny uczeń, z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z innymi.

Koszt

Grupa otwarta: 50 pln
W cenie biletu wejściówka na wieczorną potańcówkę.

Harmonogram zajęć

18 października 2014
11:00 – 15:00 Grupa otwarta
20:00 – 02:00 Impreza u Pana Gatsby, na której zagra Happy Jazz Band (restauracja Kameralna, Mikołaja Kopernika 3)

Miejsce

Studio Tańca Steps 4 You
ul. Sienkiewicza 4 lok. 2
00-015 Warszawa (centrum)

Rejestracja

Wydarzenie już się zakończyło

Regulamin

REGULAMIN WARSZTATÓW
Warsztaty Authentic Jazz

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsztaty Authentic Jazz”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty zostaną przeprowadzone w Studio Tańca Steps 4 You.
 4. Warsztaty odbywają się w dniu 18.10.2014 r.
 5. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 6. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 7. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 8. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 10. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 13. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 14. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.