Categories
Nieskategoryzowane

Warsaw Balboa Weekend

Mówią, iż jest młodszym bratem Lindy hopa i że powstał na zatłoczonych salach balowych Los Angeles. Poznajcie Balboa, wspaniały taniec szybkich stóp!
Savoy duzy
Jeżeli już myślami sięgacie ku karnawałowym szleństwom, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Oto bowiem już 23 stycznia w Warszawie pojawią się prosto z Pragi (tak, tej czeskiej), znani i lubiani Katka i Matej! A skoro o nich mowa,
to jasnym staje się, że ten weekend wypełni niezwykle szybki tupot roztańczonych stóp w rytmie Balboa.
W związku z powyższym, już nie musicie się martwić o dodatkowe po-świąteczne centymetry – nasi wspaniali goście z krainy knedliczków sprawnie pomogą Wam się ich pozbyć.
Hey guys! Here is something special for all those wondering how to loose some weight after the Christmas gluttony…
Let us inform you that Katka and Matej from Prague will visit Warsaw to share some Balboa spirit. Do not hesitate and join us – let the super speedy dance take the Polish capital over for the whole weekend!

Instruktorzy / Instructors

Katka & Matej

Matej rozpoczął naukę lindy hopa w studio Zig-Zag w 2007 roku. Wkrótce potem odkrył, że Balboa to jego wybór jeśli chodzi o tańce swingowe i został pierwszym nauczycielem tego tańca w Czechach. Po spotkaniu swojej życiowej partnerki Kateriny razem zaczeli uczyć w Pradze w studio Zig-Zag. A jak mówią: jak już znajdziesz partnerkę do Balboszki to jest to partnerka na zawsze 🙂
Katerina jako córka tancerzy powinna tańczyć od maleńkości. Powinna, ale tak się nie stało. Lindy poznała w 2009 roku i z miejsca zapałała do niego miłością bezgraniczną. Po spotkaniu swojej drugiej połówki zakochała się również w Balboa. Od 2010 roku jest instruktorem tanecznym w studio Zig-Zag oraz producentem w Prague Swing Festivals Ltd.
Razem kochają uczyć i tańczyć!
Matej started to learn Lindy hop in Zig-Zag studio in 2007 and then started to travel for dance classes – Sweden, Germany, Italy. Soon discovered that Balboa swing dance is the way to go and was one of the first teachers in CZ to be more focused at this old style dance from swing era. As he met his life partner Katerina they started to teach together at Zig Zag dance studio in Prague in 2012. And you know when you find your Balboa dance partner it means that it is forever!
Katerina as daughter of dancers she supposed to dance since her childhood. But she did not. Only once she discovered Lindy Hop in 2009 she fell in love with dances from swing era. And meeting man-of-her-life brought also the passion for Balboa! She started teaching Lindy Hop in Zig-Zag dance studio (Prague) in 2010 and Balboa in 2012. She traveled the world for Lindy and Balboa events.
Being also Producer at Prague Swing Festivals Ltd. Dance, teaching and organising dance events is her life!
Together with Matej they love to teach and social dance!

Koszt / Price

150 90 pln (36 21 eur) za 6 h zajęć
Dane do przelewu uczestnicy otrzymują po potwierdzeniu rejestracji przez Organizatora.

Harmonogram zajęć / Schedule

22 stycznia / 22 January
21:00 Impreza Swingowa!
23 stycznia / 23 January
10:00 – 13:00 – Zajęcia / Workshop
21:00 Impreza Swingowa!
24 stycznia / 24 January
10:00 – 13:00 – Zajęcia / Workshop

Miejsce

Zajęcia / Workshop: Gimnazjum nr 37, ul. Niska 5
Piątkowa impreza / Friday party: Beerokracja, Marszałkowska 99/101 (podziemia Cepelii)
Sobotnia impreza / Saturday party: Klub Mechanik, Narbutta 87

Rejestracja

Rejestracja zakończona. Nie mamy już wolnych miejsc 🙁

Regulamin / Rules of attendance

REGULAMIN WARSZTATÓW
Warsztaty Listopadowe Stepowanie

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsaw Balboa Weekend”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 23 i 24.01.2016r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.