Categories
Nieskategoryzowane

Warsaw Balboa Weekend | 2 – 3 kwietnia

Mówią, iż jest młodszym bratem Lindy hopa i że powstał na zatłoczonych salach balowych Los Angeles. Poznajcie Balboa, wspaniały taniec szybkich stóp!
Savoy duzy
Jeżeli pragniecie poznać tajniki tańca balboa to już 2 kwietnia w Warszawie pojawią się prosto z Pragi (tak, tej czeskiej), znani instruktorzy Klára i Štěpán! A skoro o nich mowa,
to jasnym staje się, że ten weekend wypełni niezwykle szybki tupot roztańczonych stóp w rytmie Balboa.

Instruktorzy

Klára & Štěpán

Klára, niezaznajomiona z żadnym tańcem, rozpoczęła czerpanie z niego przyjemności po przeprowadzce do Pragi gdzie została reżyserem w teatrze DAMU. Tak naprawdę to zaczęła tańczyć dzięki ukochanemu chłopakowi. Aby rozwiać wątpliwości: nie to nie był Štěpán! 😉
Jak każdy z entuzjastów przemierzała świat wzdłuż i wszerz uczestnicząć w różnych warsztatach. W 2002 roku rozpoczęła swoje występy oraz nauczanie Lindy Hopa. Balboa posmakowała na obozie w Herräng i od 2014 uczy go razem ze Stepanem.
Mając oboje rodziców muzyków, Štěpán dorastał słuchając jazzu. Niestety jego pierwszą miłością nie były tańce swingowe a stepowanie. Dopiero w 2007 przedstawiono go lindy hopowi.
Balboa w Pradze zaczęła swój żywot całkiem niedawno bo w 2010 roku a Štěpán był częścią jej narodzin. Po jakimś czasie dołączył do Czereśniaków Katy & Matej Cherries) w propagowaniu tego tańca wśród praskiej społeczności tancerzy.

Koszt

Beginners 80 PLN
Improvers 80 PLN
Beginners+Improvers 140 PLN.
Dane do przelewu uczestnicy otrzymują po potwierdzeniu rejestracji przez Organizatora.

Harmonogram zajęć

1 kwietnia
21:00 Impreza Swingowa!
2 kwietnia
10.00 – 12.00 Beginners
13.30 – 15.30 Improvers
3 kwietnia
11.00 – 13.00 Beginners
14.30 – 16.30 Improvers

Miejsce

Zajęcia – Gimnazjum nr 37, Niska 5
Impreza piątkowa – Beerokracja Marszałkowska 99/101
(podziemia Cepelii)
Impreza sobotnia – wkrótce ogłosimy

Rejestracja

Zamknięta

Regulamin

REGULAMIN WARSZTATÓW

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Warsaw Balboa Weekend”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 2 – 3.04.2017r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.