Categories
Strona główna

VarCity Bal 14 – 15 kwietnia

Mówią, że jest młodszym bratem Lindy Hopa i że powstał na zatłoczonych salach balowych Los Angeles. Poznajcie Balboa, wspaniały taniec szybkich stóp!
VarCity Bal
W latach 20. i 30. na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych jazzmeni grali szybko, a chętnych do tańca było wielu. Sale balowe pękały w szwach, a tancerze przebierali nogami od zmierzchu do świtu. Nie ma tempa zawrotnego – jest tempo do Balboa. Nie ma zbyt ciasnych parkietów – jest miejsce na Balboa.
Jeżeli chcesz poznać nowe połączenia, zgłębiać tajniki subtelności prowadzenia i podążania lub po prostu poszerzyć swoje horyzonty taneczne – to jest wydarzenie dla Ciebie.
Planujemy warsztaty na dwóch poziomach:
– beginners: dla osób, które tańczą Lindy Hop i chcą postawić pierwsze kroki w Balboa
– improvers: dla tych, którzy mają już za sobą początki z Balboa i chcą pogłębiać swoje umiejętności

Instruktorzy


Warsztaty poprowadzą Joanna Gardyańczyk-Maj i Mateusz Maj.
Asia tańczy mniej więcej od kiedy nauczyła się chodzić. Przez długie lata związana była z tańcem towarzyskim, którego uczy już od ponad 10 lat.
Mateusz odkrył radość płynącą z tańca dopiero w czasie studiów, ale kiedy już wszedł w ten świat, nie było dla niego wyjścia.
Przygodę ze swingiem rozpoczęli wspólnie od Lindy Hop w 2014 roku, miłość do Balboa przyszła odrobinę później. Urzekła ich elegancja tego tańca oraz mnogość możliwości, które daje przy równoczesnej oszczędności przestrzeni.
Asia na zajęciach zwraca szczególną uwagę na techniczne aspekty, podczas gdy Mateusz skupia się na ukazaniu twórczego potencjału tańca. Niemniej jednak, dla obojga najważniejszy jest jego społeczny wymiar oraz komunikacja partnerów na parkiecie, która pozwala wyrazić siebie.
Asia i Mateusz od początku są związani z krakowską szkołą Swing & Sway, w której uczą dzisiaj Lindy Hop i Balboa. Kiedy tylko mogą, wyjeżdżają w świat na kolejne warsztaty czy festiwale taneczne.

Koszt

Beginners 80 PLN (dla osób, które tańczą Lindy Hop i chcą postawić pierwsze kroki w Balboa)
Improvers 80 PLN (dla tych, którzy mają już za sobą początki z Balboa i chcą pogłębiać swoje umiejętności)
Beginners+Improvers 140 PLN.
Dane do przelewu uczestnicy otrzymują po potwierdzeniu rejestracji przez Organizatora.

Harmonogram zajęć

14 kwietnia
10.00 – 12.00 Beginners
12.30 – 14.30 Improvers
15 kwietnia
11.00 – 13.00 Beginners
13.30 – 15.30 Improvers

Miejsce

ul. Niska 5, Gimnazjum 37, sala gimnastyczna.

Rejestracja

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Regulamin

REGULAMIN WARSZTATÓW

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „VarCity Bal”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 14 – 15.04.2017r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.