Categories
Nieskategoryzowane

Szkoła tańców retro wchodzi w XXI wiek

Prawdą jest, że Shim Sham zawsze hołdował temu co najlepsze z lat 20stych.  Nie możemy jednak pozwolić, aby nasza pasja do tańców swingowych wiązała się wyłącznie z nostalgią i tęsknotą za czasami minionymi. By zatem nie popadać  w romantyczny smutek niczym Owen Wilson w „O Północy w Paryżu”, otwieramy  się na wszelkie nowinki – zwłaszcza te technologiczne. Jedną znich jest aplikacja Booksy, która umożliwia zarejestrowanie się na zajęcia indywidualne przy użyciu przeglądarki lub aplikacji w Waszym telefonie. Czy to w tramwaju, czy siedząc w wagoniku drugiej linii metra, czy zwiedzając ulice Nowego Jorku – będziecie mogli od ręki wybrać dzień i godzinę, które spędzicie ćwicząc wraz z nami swój ulubiony taniec. Co więcej – zrobicie to szybciej niż zajmuje Wam krok podstawowy charlestona. Spróbujcie już teraz na stronie grafiku lub tutaj 🙂

 Shim Sham - Warszawski Swing i Booksy

Czy coś zapłacicie za umawianie wizyt przez Booksy?

Ależ Nie! Aplikacja Booksy i dokonywanie rezerwacji są zupełnie darmowe.

Czy możecie zmienić datę umówionej wizyty?

Ależ Tak. Wystarczy skorzystać z opcji „Reschulde” przy widoku rezerwacji. Można wówczas wybrać nowy termin i godzinę usługi.

Czy rezerwacja jest pewna, czy powinniście jeszcze czekać na kontakt od nas?

Jeśli zaraz po wysłaniu informacji o rezerwacji zmienił Ci się ekran i widzisz status rezerwacji „potwierdzona” – to TAK, Twoja rezerwacja jest pewna. Natomiast jeśli status brzmi „niepotwierdzona” oznacza to, że musimy się jeszcze upewnić czy w tym terminie nie dajemy jakiegoś pokazu. W takim wypadku odpiszemy czym prędzej w celu bądź potwierdzenia spotkania, bądź z propozycją innego terminu.

Gdzie pojaiwają informacje na temat zamówionej wizyty?

Po dokonaniu rezerwacji wyświetli Ci się ekran ze wszystkimi danymi dotyczącymi Twojej rezerwacji. Zobaczysz termin oraz status rezerwacji: „potwierdzona” lub „niepotwierdzona”. Te informacja o zamówionej wizycie pojawią się również przy Twoim profilu „moje rezerwacje”.

Jak dodać Shim Sham do ulubionych?

Na widoku naszej szkoły w aplikacji Booksy, na zdjęciu w prawym górnym rogu jest „serduszko”. Wystarczy odznaczyć serduszko, tak aby było wypełnione <3
Wejdźmy zatem razem swingowym krokiem w XXI stulecie 🙂