Categories
Warsztaty

Świąteczny Solo Charleston

Zapach pierników, dźwięk dzwonków i śnieg po kolana kojarzą się tylko z jednym 🙂 Ubierz swój świąteczny sweter i dołącz do zimowego wydarzenia, które Cię rozgrzeje!
 
Solo

Sobota 10 grudnia

❄ warsztaty z Anią Długosz i jej uśmiechem – układ solo do świątecznej piosenki! (minimalny poziom uczestników: znajomość choreografii Shim Sham)
❄ potańcówka podczas której chętni uczestnicy odtańczą świąteczny układ 🙂

Niedziela 11 grudnia

❄ świątecznie po mieście – zimowe atrakcje (grzane wino? lodowisko? jarmark świąteczny? bitwa na śnieżki? gorąca czekolwada? sanki? lepienie bałwanów? obstawiajcie co dla Was zaplanowaliśmy!), trochę czasu na pogaduchy i nagrywanie choreografii w zimowej scenerii 🙂
Mile widziane zimowe akcenty!

Harmonogram

10 grudnia
10:00 – 13:30 zajęcia
21:00 Warszawski Swing w Monta Bistro & Bar
11 grudnia
TBA

Miejsce

Gimnazjum 37 ul Niska 5, sala gimnastyczna

Potańcówka

Wieczorna potańcówka odbędzie się w Monta Bistro & Bar na ul. Zaruskiego 12. Rozgrzewające rytmy zapewnią The Warsaw Dixielanders.
Wejście: 10 pln a dla uczestników warsztatów wstęp wolny

Cennik

Cena: 70 pln
Cena zawiera wszystkie atrakcje: warsztaty taneczne i wejście na potańcówkę. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja

Rejestracja zakończona. Zapraszamy na kolejne nasze warsztaty.

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Świąteczny Solo Charleston”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 10.12.2016r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!