Categories
Nieskategoryzowane

Stepowanie dla Lindy Hopperów | 16 – 17 grudnia

Stopy rwą się do tańca ale chciałbyś z nimi zrobić coś nietypowego? Proponujemy zastepować!

 

Już w grudniu będziecie mogli wzbogacić swoje kroki o tupanie, stukanie i szuranie stopami. Zajęcia ze stepowania dla lindy hopperów poprowadzi Michał Wierzbowski.
Sam Michał mówi o sobie następującymi słowami:
Przygodę ze stepowaniem rozpocząłem w wieku 7 lat w. Od tego czasu wielokrotnie stawałem na podium Mistrzostw Polski, a w latach 2014 i 2016 zdobyłem pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Miałem również przyjemność brać udziału w Pucharze Czech, gdzie zająłem 3 miejsce. W 2016 roku po raz pierwszy wystartowałem w Mistrzostwach Świata i zdobyłem 17 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W 2017 roku zdobyłem 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w Pradze w kategorii solo mężczyźni.
Od kilku lat biorę udział w różnych Festiwalach Stepowania by doskonalić swoją technikę i poszukiwać nowych inspiracji. Dzięki temu miałem możliwość zaczerpnięcia wiedzy od takich współczesnych sław jak: Jason Samuels Smith, Jason Janas, Andrew Nemr, Max Pollak, Sam Weber, Michelle Dorrance.
Moim żywiołem w stepowaniu od zawsze była improwizacja, bawienie się rytmem i poszukiwanie nowych połączeń. Stąd współpraca z beat box’erami, kwartetem fagotowym, współgranie z harmonijkami ustnymi czy nawet didgeridoo.
Jestem również instruktorem w jednej z największych szkół stepowania w Polsce TIP TAP, z którą organizujemy warszawskie Tap Jam Sessions.

Harmonogram

16 grudnia
11:00 – 14:00 zajęcia
21:00 Retro Potańcówka w Monta Bistro & Bar
17 grudnia
11:00 – 14:00 zajęcia

Miejsce

ul. Niska 5, Gimnazjum 37, sala gimnastyczna.

Potańcówka

Wieczorna potańcówka odbędzie się w Monta Bistro & Bar na ul. Zaruskiego 12.
Wejście: Dla uczestników warsztatów wstęp wolny

Cennik

Cena: 80 pln
Cena zawiera wszystkie atrakcje: warsztaty taneczne i wejście na potańcówkę. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Stepowanie dla lindy hopperów”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 16 – 17.12.2017r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.