Categories
Warsztaty

„Retro weekend” warsztaty Lindy Hop w Warszawie – Instruktorzy

O instruktorach:

Anna Makselan – Vieux (Swing & Sway – Kraków)

Założyciel S.T. Swing & Sway, tancerz, instruktor, pomysłodawca i dyrektor Swing Era Festival. Wielokrotna finalistka międzynarodowych turniejów w kat. Solo Charleston, Solo Blues, Lindy Hop (Jack’n’Jill).

„Swingową” wiedzę zdobywała u najlepszych światowych tancerzy i instruktorów tej dziedziny. Dziś wciąż doszkala się na renomowanych warsztatach w zakresie Lindy Hop, Vintage Jazz, Charleston, Blues, West Coast Swing.

Przez kilka miesięcy związana z Boogie Woogie (trenerzy:A.&P. Makowieccy) –finalistka Mistrzostw Polski w 2010r.

Paweł Struk i Anna Milczarek (Rhythm Busters – Warszawa)Warsaw Rhythm Busters

Wspólną karierę taneczną rozpoczęli w 2011 roku i od tego czasu nieprzerwanie czerpią radość ze wspólnego tańca, którą dzielą się ze światem.

Słyną z muzykalności, naturalności i niekończącej się zabawy rytmem. Inspiracji szukają bezpośrednio w muzyce jazzowej przez co ich styl zyskuje na niepowtarzalności i wiernie oddaje klimat Złotej Ery Swingu.

Byli współzałożycielami i aktywnymi członkami nieistniejącej już, jedynej w Polsce swingowej grupy tanecznej „The SwingAlliance”. Pomimo sukcesów na międzynarodowych konkursach, wciąż są głodnymi wiedzy uczniami przemierzającymi świat by czerpać wiedzę u najlepszych.

Chcą zarazić każdego swoją pasją, uśmiechem oraz nauczyć jak można czuć się komfortowo na socjalnym parkiecie, interpretując muzykę o zróżnicowanym tempie w sposób ciekawy, wygodny i inspirujący współpartnera.

Shimsham.pl lindy hop w WarszawieMichał Kwiatkowski (ShimSham.pl – Warszawa)

Tańczy już 9 lat i ciągle mu mało. Poza Lindy Hop zajmował sie technikami pokrewnymi, takimi jak Boogie Woogie (w którym 3-krotnie zdobyl Mistrzostwo Polski), Rock&Roll i West Coast Swing.

Od 2010 roku aktywnie uczestniczy w międzynarodowych warsztatach Lindy Hop, podczas których czerpie wiedzę o tym tańcu i metodyce jego nauczania od najlepszych instruktorów na świecie. Wraz ze swoją partnerką pragnie zarażać innych miłością do muzyki i tańców swingowych nie tylko poprzez prowadzenie zajęć, ale i aktywną promocję oraz udział w wydarzeniach takich, jak warsztaty, koncerty, pokazy.

ShimSham.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.