Categories
Nieskategoryzowane

Retro Ladies & Retro Gents

22- 23 października szykujemy dla Was po raz kolejny specjalne warsztaty dla Panów i Pań!

W październiku przyjedzie do nas dwójka cudownych gości – Máté Csike i Peter Kepo Kepič, którzy poprowadzą bloki warsztatów Lindy Hop dla followerek i leaderów 🙂

13105924_1110150979005803_414664970_oWarsztaty dla followerek

Na Retro Ladies & Retro Gents obiecaliśmy Wam wspaniałych instruktorów. Zajęcia dla followerek poprowadzi Máté Csike, który przyjedzie do nas z Budapesztu!
Máté zaczął interesować się tańcem kiedy miał 17 lat, kiedy jego mama i siostra tańczyły już Boogie Woogie. Na swoje pierwsze zajęcia tego właśnie tańca poszedł w roku 2012. Jego miłość do Boogie Woogie trwała niewzruszenie do roku 2014, kiedy to na YouTube zapoznał się z LIndy Hopem i zdał sobie sprawę z tego, że jest to wszystko czego szukał. Pełen entuzjazmu ćwiczył codziennie godzinami, co zaowocowało tym, że gdy przeprowadził się do Budapesztu w 2015 roku od razu zaczął prowadzić zajęcia. Kiedy odkrył, że prowadzenie i podążanie nie muszą być powiązane z płcią partnerów, zaczął uczyć się podążania i znów odnalazł jak gdyby nowy taniec. Dziś na parkiecie socjalnym preferuje rolę followera i cieszy się każdą okazją do dzielenia się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem tanecznym.

chlopakiWarsztaty dla leaderów

Leaderzy podczas Retro Ladies & Retro Gents będą uczyć się od Petera Kepiča!
Obsesyjnie zakochany w swingu i jazzie Słowak, spędzający noce szukając starych klipów inspirujących go do poszerzania horyzontów. Od dziecka saksofonista, znany ze swojej muzykalności, pasji i radości z tańca, którą rozsiewa kiedy tylko usłyszy melodię. Wchodzi na parkiet jako pierwszy, schodzi z niego jako ostatni, zdzierając przy tym kolejne pary butów tanecznych. Zaczynał od Boogie Woogie, jednak z czasem zaprzedał duszę Lindy i Authentic Jazzowi. Poza byciem swingowym geekiem – matematyk.
Mieszanka wybuchowa? Swing kid? Zdecydowanie! Jednak o tym przekonacie się już niedługo…na własnej skórze:)

Potańcówki

Potańcówka w Starym Młynie

Na parkiecie odnajdą się zarówno nowi w temacie tańca, jak i starzy wyjadacze.
Wstęp: wolny
Około 22 zapraszamy wszystkich na darmową lekcję Lindy Hopa.
Powered by ShimShamowe Siły Specjalne ♥

Retro potańcówka z Wisła Hot 5

W sobotę 22 października na parkiecie Lucid Clubu będziemy tańczyć już od 21. Zagrają nam do tańca Wisła Hot 5!
Tancerze będą mogli zmierzyć się w konkursie Charleston Solo.
Wstęp: 10 PLN
Adres: Lucid Club, Aleje Jerozolimskie 179, Blue City poziom +4

Harmonogram

Sobota (22.10)
11.00 – 14.00 RETRO LADIES
Radomska 13/21
RETRO GENTS
OKO Pawilon – Grójecka 75
Niedziela (23.10)
11.00 – 13.00 RETRO LADIES
Radomska 13/21
RETRO GENTS
OKO Pawilon – Grójecka 75

Cennik

Każdy z toków (Retro Ladies lub Retro Gents) kosztuje 140zł. Cena zawiera wszystkie atrakcje: warsztaty taneczne i wejście na potańcówkę. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja

Zamknięta

Regulamin

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Retro Ladies & Retro Gents”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 22 – 23.10.2016r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!