Categories
Lindy Hop Warsztaty

Lindy Hopper’s Delight 23 – 25 czerwca

Z okazji zakończenia sezonu i rozpoczęcia wakacji zapraszamy na Lindy Hopper’s Delight 🙂
Lindy Hopper's Delight
W planach mamy warsztaty Lindy Hop z dwiema zagranicznymi parami, pokazy grup zajęć regularnych i dwie potańcówki z muzyką na żywo!

Instruktorzy

Rokas and Ruta lindy hopRūta i Rokas

Rūta i Rokas to pełni pasji lindyhoperzy z Wilna. Taneczne przygody Rūty zaczęły się od tańca towarzyskiego, później spędziła lata w społeczności Street Dance. Pięć lat temu odnalazła jazz i Lindy Hopa.
Rokas dołączył do tej samej grupy początkującej i od tego czasu trenują wspólnie tańce złotej ery swingu – od Balboa po stepowanie, a także uczą w Lindyhop.lt Club i wyjeżdżają na międzynarodowe swingowe festiwale.
Poza miłością do Lindy Hopa oboje uwielbiają Shaga (Rūta reprezentuje Collegiate Shaga, a Rokas St. Louis Shaga)
Rūta uwielbia społeczny aspekt tańca i najwięcej satysfakcji przynosi jej świetne połączenie z partnerem.
Rokas spędza czas odkrywając historię tańca jazzowgo i lokalnie szerzy kulturę jazzu podczas pokazów i będąc DJem.

Marie i Štěpán

Druga para to Marie i Štěpán!
Ich taneczne ścieżki się różniły, jednak w 2014 roku spotkali się na parkiecie w Pradze i od tego czasu stali się wspólnikami w boju! Kilka lat później okazało się, że ich taniec jest podobny – elegancki styl, prostota, subtelna i prawie niezauważalna zabawa z rytmem i czysta radość! Zajęcia z tą parą na pewno będą niezapomniane 🙂

 

 

 

 Harmonogram | Schedule

 

Zajęcia | Classes

Przed zajęciami odbywa się obowiązkowy audition, który pozwoli instruktorom podzielić Was na dwie grupy. Minimalny poziom aby uczestniczyć w warsztatach to 1 rok tańca.
Audition is mandatory. All participants will be divided into two groups.

Lokalizacje | Venues

Potańcówka w piątek | Friday party – Barka Sen nocy letniej
Miejsce zajęć w sobotę i w niedzielę | Classes – Gim nr 37 im. Baczyńskiego, Niska 5 oraz LO nr 81 im. Fredry, Miła 7
Potańcówka w sobotę | Saturday party Klub Mechanik, Narbutta 87

Cennik | Prices

Full pass:
160 pln (warsztaty, tastery, potańcówki | classes, tasters, parties)
Wstęp na pojedynczą potańcówkę | single party ticket
20 pln przy wejściu | at the door

Rejestracja | Registration

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Regulamin | Terms

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Lindy Hopper’s Delight”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty odbywają się w dniu 24 – 25.06.2017r.
 4. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 6. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 7. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w Warsztatach na 7 dni przed warsztatami to wpłacona kwota nie zostanie zwrócona.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 9. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 12. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 13. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!