Categories
Nieskategoryzowane

Intensywne warsztaty z ShimSham.pl

Już w lipcu zapraszamy wszystkich chętnych na intensywne warsztaty z zakresu Lindy Hop.
intensywnylipiec
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zajęcia tematyczne – do wyboru do koloru! Każdy z bloków będzie obejmował 4,5 godziny ćwiczeń, zatem w ciągu miesiąca możecie spędzić w sumie 18 godzin doskonaląc swoje umiejętności pod okiem naszych instruktorów.
W programie następujące zajęcia:

Gimnastyka jazzowa

Te zajęcia to tzw. „must be” dla każdego, kto na serio myśli o doskonaleniu się jako tancerz czy tancerka. Jazzówka jest wyjątkową okazją do odkrycia możliwości swojego ciała i partii mięśni, o których istnieniu nie mieliście dotąd pojęcia. Ćwiczenia pozwolą Wam na poprawę sylwetki w tańcu, udoskonalenie koordynacji, naukę obrotów.
Minimalny poziom uczestników: nie ma

Stealing

„Kradnięcie” partnera czy partnerki to niejednokrotnie zabawne urozmaicenie typowych potańcówek. Nie dosyć, że wygląda ciekawie, to przynosi ogromną frajdę zaangażowanym w zabawę. Na naszych zajęciach poznacie triki pozwalające na wykradnięcie partnera bądź partnerki drugiej osobie przy jednoczesnym zachowaniu płynności tańca.
Minimalny poziom uczestników: LH 0

Technika swingoutów

Jak mawiają doświadczeni tancerze i instruktorzy Lindy Hop, „nigdy nie osiągasz poziomu, na którym nie mógłbyś udoskonalić swoich swingoutów”. Z tego samego założenia wychodzimy my oferując Wam zajęcia z zakresu techniki tej figury bazowej w Lindy Hop.
Minimalny poziom uczestników: LH1.

Aerials

Na tych zajęciach zapoznacie się z techniką wybranych elementów półakrobatycznych. Jak wszyscy dobrze wiemy, to właśnie „aeriale” są elementem przykuwającym uwagę widzów w największym stopniu, a dla niektórych – głównym motorem napędowym do podjęcia nauki Lindy Hop. Zamiast zatem zazdrościć innym – dołącz do grona osób, którym podrzuty i przewroty nie są obce.
Minimalny poziom uczestników zajęć: LH 2

Opis Poziomów

Jesteś LH 0 gdy dopiero zaczynasz przygodę z Lindy Hop, znasz groove walk, rock step, triple step a może nawet swingout ale nie czujesz się w nim pewnie a na zajęcia regularne z Lindy Hop (w jakiejkolwiek szkole Lindy Hop) uczęszczasz nie dłużej niż rok.
Jesteś LH 1 gdy znasz zarówno podstawowe przejścia, jak i te bardziej skomplikowane, swobodnie tańczysz wariacje 6- i 8-countowe nawet do szybszej muzyki, a w zajęciach regularnych (w jakiejkolwiek szkole Lindy Hop) uczestniczysz przynajmniej od roku.
Jesteś LH 2 lub wyżej gdy na warsztatach tanecznych zostajesz w grupie Intermediate/Advance

Miejsce i Czas

Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach 19.00 – 20.30 w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21

Terminy

30.06, 01.07, 02.07 – gimnastyka jazzowa z Piotrem i Anią
07.07, 08.07, 09.07 – stealing
14.07, 15.07, 16.07 – technika swingoutów
21.07, 22.07, 23.07 – aerials

Koszt

Można wybrać dowolne tygodnie 🙂
1 tydzień – 80 PLN,
2 tygodnie – 140 PLN,
3 tygodnie – 200 PLN,
4 tygodnie – 250 PLN

Rejestracja

Zamknięta

Regulamin

Inensywne warsztaty z ShimSham.pl

 1. Warsztaty taneczne (zwane dalej „Warsztatami”) będą prowadzone pod nazwą „Inensywne warsztaty z ShimSham.pl”.
 2. Organizatorami Warsztatów jest Szkoła Tańca ShimSham.pl (zwana dalej „Organizatorem”).
 3. Warsztaty zostaną przeprowadzone w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21.
 4. Warsztaty odbywają się w dniach 30.06, 01.07, 02.07, 07.07, 08.07, 09.07, 14.07, 15.07, 16.07, 21.07, 22.07, 23.07 2015 roku
 5. Udział w Warsztatach może wziąć osoba, która ukończyła 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (zwany dalej „Uczestnikiem”).
 6. Warunkiem wzięcia udziału w Warsztatach jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie internetowej www.shimsham.pl oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
 7. Wpłaty dokonuje się na konto Organizatora zgodnie z wytycznymi zawartymi w potwierdzeniu rejestracji. Jeżeli uczestnik nie dokona wpłaty w oznaczonym terminie jego rejestracja przepada.
 8. Jeżeli Uczestnik zrezygnuje z udziału w wybranym tygodniu Warsztatów na 2 dni przed rozpoczęciem danego tygodnia, kwota za ten tydzień nie zostanie zwrócona.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione Uczestnikom.
 10. Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w Warsztatach osób, które, zakłócają przebieg zajęć, znajdują się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w harmonogramie warsztatów w trakcie ich trwania.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału w celach promocyjnych na wszelkich polach eksploatacji.
 13. Uczestnik Warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji Organizatora w przypadku publikacji zdjęć i filmów.
 14. Zgłoszenie udziału w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr nr 133 poz. 883.